Norveški automobilista Stijan Paulsen vraća se na evropsku turing scenu!
On će voziti “audi RS3 LMS” druge generacije u TCR Evropa na stazi Spa-Frankoršamp narednog vikenda.
Paulsen se poslednji put takmičio na Norisringu 2022, kao zamena za Toma Koronela koji je imao obaveze u drugoj seriji, a poslednji celosezonski nastup imao je 2019. godine.
“Ludački sam želeo da se vratim trkama. Imam ovaj auto već dve godine i tek sad su se stekli uslovi za taj povratak”, rekao je 38-godišnji trkač, koji je prethodnih godina sam zidao garažu u kojoj može da servisira trkački auto.
“Vozio sam dva testa na Rudskogenu, mada ta staza nije za poređenje sa Spa. Nemam velika očekivanja od vikenda u Belgiji, samo da se dobro zabavim!”, dodao je on.